Hakkımızda

Halil Alparslan

“Hayal değil ev satıyoruz.”

İnşaat sektörünün yükselişini sürdürdüğü günümüzde inşaata yatırım yapmak kârlı gibi görünüyor. Fakat başarı hikayelerinin yanında azımsanmayacak kadar da başarısızlık hikayesi var. Birçok inşaat şirketi ve yatırımcı doğru yatırımın çok fazla değişkeni olduğunu gözardı ediyor.

Kötü konum ya da yanlış öngörü, kötü tasarlanmış mimari dizayn, kalitesiz malzeme seçimi gibi hatalar her yıl binlerce yatırımcının zarar görmesine sebep oluyor. Birçok inşaat firması ise giderlerini minimuma indirip “hayal satmak” üzerine kurulmuş pazarlama stratejileri ile kârlılıklarına odaklanmış durumda.

15 yıllık emlak deneyimim bana bütün olasılıkları görmemi sağladı. İş hayatım boyunca asla hayal ya da sözde yaşam stili satan pozisyonda olmadım. Her zaman müşterilerimin taleplerine en uygun evi sunmak için çalıştım.

Bugün insanların beklentilerini ve bölgeyi iyi bilen biri olarak ipleri elimize almanın zamanı geldiğini düşünüyorum. Bu yüzden her ayrıntısı düşünülmüş, yaşamayı hayal edeceğimiz, içinde sınırlı sayıda konutun bulunduğu butik yaşam alanları inşa ediyoruz. Bunu yaparken yaşam odaklıyatırım değeri yüksekdeğerinde fiyatlandırılmış kısacası mantıklı olmalarına özen gösteriyoruz.

Tarzınız her ne olursa olsun zevkinize uygun bir konutumuzun olduğunu düşünüyoruz. Bizimle iletişime geçin ve Bodrum’da mantıklı bir yatırımı sahibi olun.